های گلاس (High Gloss)

های گلاس (High Gloss) محصولی هست که با استفاده از MDF و روکش PVC تولید می شود. موارد استفاده از هایگلس شامل استفاده در : آشپزخانه رختکن نشیمن مبلمان هتل ها درب کمد ها و دیوار پوش می باشد. ظاهر های گلس براق و درخشنده می باشد . در مقابل نم و آب مقاوم می باشد . براحتی تمیز می شود و نیاز به پاک کننده خاصی ندارد . برای پوشش نوار کناری از PVC UHG به صورت نوار کناری استفاده می شود.

انواع ورق های گلاس

یک نوع ورق با مغزی ام دی اف (MDF) و با روکشی پلاستیکی از جنس PVC می باشد. معمولا ورق های هایگلاس تنها از یک طرف با PVC پوشیده شده اند و سمت دیگر ورق با لایه های ارزانتر پوشش داده می شود. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» می دهد و به همین دلیل کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد، دکور و غیره پیدا کرده است. به علت زیبایی و درخشش محبوب طراحان داخلی است.

ویژگی های ورق های گلاس

ورق های گلاس در سمتی که لایه پلکسی گلاس دارد ضد آب محسوب می شود و بهتر است برای ماندگاری کابینت و دکور، لایه پشت ورق نیز از جنس مرغوبی مانند «ملامینه یا لنترون» پوشش داده شود. ورق «های گلاس» دارای تنوع رنگ و طرح بسیار زیاد است. مدل های بسیار زیبایی با این نوع ورق در کابینت سازی و دکوراسیون اجرا می شود و قیمت نسبتاً مناسبی دارد. در سه دسته رنگ ساده ,زردار و طرح چوب در گالری زیر قابل مشاهده است.

مشخصات High Gloss

طول و عرض (م.م)
1220 × 2800
ضخامت(م.م)
16
جنس روکش
PVC
جنس پنل
MDF, SUNTA
جنس لبه کناری
PVC

High Gloss

رنگ های محصولات