Slide چسب آکواریوم

چسب سیلیکونی آکواریوم یک درزگیر سیلیکونی با پخت استوکسی تک جزئی بوده این گروهها توسط رطوبت اتمسفر ، هیدرولیز شده ، گروههای هیدروکسیل تشکیل میدهند که بعدا با حذف آب متراکم میشوند. چسبهای سیلیکونی نرم و دارای مقاومت محیطی و شیمیایی خوبی هستند. این چسبها به عنوان بهترین درزگیر برای استفاده در درزگیری محیط های عمومی و بهداشتی شناخته شده اند. از ویژگی های منحصر بفرد چسب سیلیکونی آکواریوم می توان به مقاومت بالا در برابر فشار ، دمای بالا و قدرت چسبندگی و قابلیت درزگیری عالی و محافظت در برابر رشد قارچ و کپک اشاره کرد.

چسب سیلیکونی خواص و کاربردهای منحصر به فردی دارد،کاربرد اصلی چسب سیلیکون چسباندن قطعات شیشه ای به هم می باشد. این محصول چسبندگی خوبی به کاشی، سرامیک، PVC، آلومینیوم، مس و استیل و صفحه ی کابینت از پلاستیک ها را نیز دارد.

این محصول با قدرت چسبندگی بالا ، مناسب برای آب بندی و چسباندن اتصالات صنعتی است و در صنایع یخچال سازی، تهویه مطبوع، آب بندی شیشه اتومبیل ،شیشه جهت دوجداره کردن شیشه، سرامیک، سطوح روکش دار، چوب و بسیاری از پلاستیک هاو… مورد استفاده قرار می گیرد

نوع پخت Acetoxy

رنگ شفاف و سفید

دانسیته۰.۹۶-۰.۹۸

دمای کاربرد (سانتیگراد)۵-۴۰

سختی۱۲-۲۲

درصد ازدیاد طول≥ ۳۰۰ %

استحکام کششی (n/mm۳)≥ ۲

چسب سیلیکون چسب آکواریوم

چسب سیلیکون یک نوع چسب است که حاوی اتم های سیلیکون و اکسیژن است و این باعث می شود که محلول در آب مقاوم باشد. به علت ثبات آن، از نظر شیمیایی و گرمایشی، در بسیاری از مناطق استفاده می شود. چسب سیلیکون(چسب آکواریوم) نیز بر خلاف بسیاری از دیگر چسب ها مقاوم در برابر هوای محیط و رطوبت است.این ماده چند منظوره به شکل های مختلفی می تواند باشد که شما می توانید از آن به عنوان یک محصول استفاده کنید، می تواند برای استفاده در انتخاب گسترده ای از سطوح فرموله شده و همچنین می تواند برای استفاده با حلال های آلی و مواد شیمیایی اسیدی سازگار باشد. توانایی مقاومت در برابر دمای هوای گرم و سرد، چسب سیلیکون یک انتخاب عالی در بسیاری از کاربردهای پیوند است. چسب سیلیکونی در مقایسه با سایر چسب های پلیمری که دارای پایه آلی می باشند دارای خواص ویژه و منحصر بفردی می باشد که این به دلیل متفاوت بودن ساختار اسکلت اصلی در چسب سیلیکونی می باشد. چسبهای سیلیکون اغلب به چسبهای ولکانیزه شونده در دمای اطاق(RTV) معروفند و شامل پلی دی متیل سیلوکسان(PDMS) با گروههای انتهای استات ، کتوکسیم یا اتر هستند. این گروهها توسط رطوبت اتمسفر ، هیدرولیز شده ، گروههای هیدروکسیل تشکیل میدهند که بعدا با حذف آب متراکم میشوند. چسبهای سیلیکونی نرم و مطلوب و دارای مقاومت محیطی و شیمیایی خوبی هستند. این چسبها به عنوان بهترین پوشش برای استفاده در درزگیری محیط بهداشتی شناخته شده اند. تیم متخصص و حرفه ای شرکت صنایع شیمیایی چسب و رزین بن با تکیه بر تجربه و دانش خود خط تولید انواع چسب سیلیکون را راه اندازی کرده اند تا شما به آسانی و با اطمینان خاطر با کارشناسان تبریز چوب آروند در ارتباط با خط تولید چسب سیلیکون ارتباط برقرار کنید و بهترین نوع چسب سیلیکون خریداری کنید. کارشناسان فروش تبریز چوب آروند بهترین قیمت چسب سیلیکون را به شما ارائه می کنند و شما می توانید با اطلاع از قیمت چسب سیلیکون تصمیم خود را برای خرید چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم و یا سفارش چسب سیلیکون یا چسب آکواریوم  اتخاذ کنید.

فهرست